PRIVATUMO IR NAUDOJIMOSI NUOSTATAI

Mes, KurDingoPinigai.lt kūrėjai, pažadame:

* Nereikalaujame IR NENORIME, kad įvestumėte asmeninę informaciją - sąskaitų numerių, kreditinių kortelių informacijos, namų adresų, sodros ar asmens kodo ir pan. Neketiname šios informacijos reikalauti ir ateityje.
* Niekam jokia forma neperduoti svetainėje sukauptų duomenų.
* Nekaupti duomenų, pagal kuriuos galima identifikuoti vieną ar kitą žmogų. Išskyrus tuos duomenis, kurie reikalingi prisijungimui - prisijungimo vardą, slaptažodį, el. pašto adresą (nebūtinas).
* Nekaupti, neperduoti ir neparduoti išvestinių duomenų rinkos tyrimams, statistikai ir kt. Kaupiama vartotojo statistika bus rodoma tik pačiam vartotojui!
* Saugoti Jūsų įvestus el. pašto adresus ir jų neatskleisti.
* Nesiųsti Jums nepageidaujamų laiškų, nebent naudositės sistemos priminimo apie įvykius ar slaptažodžio atkūrimo paslauga.
* Greitai reaguoti į pranešimus apie klaidas programoje ir grėsmę sukauptų duomenų saugumui.


Jūs, KurDingoPinigai.lt svetainės vartotojai, pasižadate:

* Savo veiksmais nekenkti ir netrukdyti svetainės, serverio ir kitų vartotojų darbui (įskaitant, bet neapsiribojant kenksmingais SQL įskiepais, PHP kodo injekcijomis, DoS atakomis, slaptažodžių parinkimo programomis ir pan.)
* Prisijungimui naudoti stiprius ne mažiau 8 simbolių slaptažodžius, kuriuos sudaro didžiosios ir mažosios raidės bei skaičiai.
* Neįvesti asmeninių duomenų nė vienoje svetainės formoje: asmens kodo, sodros kodo, sąskaitų ar mokėjimo kortelių numerių ar panašios asmenį identifikuojančios informacijos.
* Suprasdami, kad ši paslauga teikiama nemokamai, ir nėra jokių paslėptų mokesčių, nereikšti pretenzijų: dėl pačios svetainės atliktų balanso ir apskaitos skaičiavimų. Nereikšti pretenzijų dėl svetainės veiklos greičio ir funkcionalumo. Esame dėkingi už konstruktyvias pastabas ir pasiūlymus, bet kaip ir visus, mus labai riboja laikas ir pinigai kuriuos reikia skirti šiai tarnybai išlaikyti.
* Suprantate, kad serveris, kuriame talpinama tarnyba, nėra KurDingoPinigai.lt kūrėjų nuosavybė, o priklauso UAB "Interneto vizija". KurDingoPinigai.lt kūrėjai niekaip negali įtakoti ar paveikti šios kompanijos sprendimų, susijusių su duomenų perdavimu/apsauga ar nelauktu paslaugų galiojimo sustabdymu/nutraukimu.
* Suprantate, kad KurDingoPinigai buvo sukurta asmeniniems kūrėjų šeimų biudžetams tvarkyti, todėl kūrėjai neįsipareigoja šios tarnybos plėsti.

Siekdami palengvinti sistemos "Kur dingo pinigai?" naudojimą, užsiregistravusiems vartotojams siunčiame naujienlaiškius. Naujienlaiškių bet kuriuo metu galite atsisakyti. Registruodamiesi Jūs patvirtinate, kad neprieštaraujate naujienlaiškių gavimui.