PRIVATUMO IR NAUDOJIMOSI NUOSTATAI

Privatumo politika
www.kurdingopinigai.lt visada saugo savo klientų privatumą, todėl čia aiškiai ir skaidriai pateikiame mūsų interneto svetainėje taikomus informacijos apie lankytojus rinkimo ir naudojimo principus.

Šią Privatumo politiką (toliau – Politika) taikome tais atvejais, kai lankotės www.kurdingopinigai.lt interneto svetainėje ar užpildote registracinę formą.

Mūsų interneto svetainės lankytojų duomenis renkame laikydamiesi Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo, Lietuvos Respublikos elektroninių ryšių įstatymo, kitų susijusių teisės aktų bei kontroliuojančių institucijų nurodymų.

Renkami duomenys

Administruodami interneto svetainę bei diagnozuodami sutrikimus kurdingopinigai.lt serverio darbe, galime naudoti lankytojų kompiuterių IP adresus. IP adresas – tai kompiuterį identifikuojantis unikalus kodas kompiuteriniuose tinkluose. Jis gali būti naudojamas nustatant lankytoją ir renkant įvairią demografinę informaciją. Tai daro absoliučios daugumos interneto serverių administratoriai.

Naudodami slapukus renkame duomenis apie paslaugų naudojimą. Slapukų tipai ir jų paskirtis yra pateikti Slapukų politikoje.

Užpildžius www.kurdingopinigai.lt registracinę formą renkame kliento identifikavimui būtiną pagrindinę informaciją, kurią pateikiate pildydami formą, t. y. vardą, pavardę, elektroninio pašto adresą ir telefono numerį.

Surinktus duomenis apie kurdingopinigai.lt svetainės lankytojus atsakingai saugome nuo praradimo, neleistino naudojimo ir pakeitimų. www.kurdingopinigai.lt darbuotojai yra raštiškai įsipareigoję trečiosioms šalims neatskleisti ir neplatinti darbo vietoje gaunamos informacijos klientus, įskaitant ir www.kurdingopinigai.lt svetainės lankytojus. www.kurdingopinigai.lt svetainės lankytojų duomenis sauganti duomenų bazė yra apsaugota nuo neleistinos prieigos per kompiuterinius tinklus.

Kaip ilgai saugome Jūsų duomenis?

www.kurdingopinigai.lt saugo savo klientų asmens duomenis ne ilgiau, negu to reikalauja duomenų tvarkymo tikslai ar numato teisės aktai, jeigu juose yra nustatytas ilgesnis duomenų saugojimas. Siekiame nesaugoti pasenusios arba nereikalingos informacijos ir užtikrinti, kad asmens duomenys ir kita informacija apie klientus būtų nuolat atnaujinta ir teisinga.

Slapukų naudojimas

Daugiau informacijos rasite www.kurdingopinigai.lt Slapukų politikoje.

Mūsų svetainėje yra nuorodų į kitų asmenų, įmonių ar organizacijų interneto tinklalapius. Atkreipiame dėmesį, kad kurdingopinigai.lt nėra atsakinga už tokių interneto tinklalapių turinį ar jų naudojamus privatumo užtikrinimo principus. Tad jei paspaudę nuorodą iš www.kurdingopinigai.lt interneto svetainės pateksite į kitus tinklalapius, turėtumėte atskirai pasidomėti jų privatumo politika.

Jūs turite teisę:

kreiptis į www.kurdingopinigai.lt su prašymu suteikti informaciją apie www.kurdingopinigai.lt tvarkomus Jūsų asmens duomenis;

kreiptis į ww.kurdingopinigai.lt su prašymu ištaisyti Jūsų asmens duomenis ir (arba) sustabdyti tokių asmens duomenų tvarkymo veiksmus, išskyrus saugojimą, tuo atveju, kai, susipažinę su asmens duomenimis, Jūs nustatote, kad duomenys yra neteisingi, neišsamūs ar netikslūs;

kreiptis į www.kurdingopinigai.lt su prašymu sunaikinti asmens duomenis ar sustabdyti tokių asmens duomenų tvarkymo veiksmus, išskyrus saugojimą, tuo atveju, kai, susipažinę su savo asmens duomenimis, Jūs nustatote, kad asmens duomenys yra tvarkomi neteisėtai arba nesąžiningai;

nesutikti, kad būtų tvarkomi Jūsų asmens duomenys, kai šie duomenys tvarkomi ar ketinami tvarkyti tiesioginės rinkodaros tikslais, arba dėl teisėto intereso, kurio siekia www.kurdingopinigai.lt arba trečiasis asmuo, kuriam teikiami asmens duomenys.

Jei dėl šioje privatumo politikoje pateiktos informacijos Jums iškiltų klausimų, maloniai prašome kreiptis į www.kurdingopinigai.lt bet kuriuo Jums patogiu būdu:

raštu – el. paštu taupykle@kurdingopinigai.lt;

žodžiu – tel. nr. +370 670 75907.

Kaip sužinoti apie šios politikos pakeitimus?

Plečiantis veiklai ir paslaugoms, www.kurdingopinigai.lt gali prireikti atnaujinti šią Privatumo politiką. Dėl šios priežasties rekomenduojame Jums periodiškai apsilankyti www.kurdingopinigai.lt interneto svetainėje, kurioje visada rasite naujausią šios Privatumo politikos versiją.

Jeigu bus atlikti esminiai šios politikos pakeitimai, apie tai iš anksto informuosime paskelbdami pranešimą kurdingopinigai.lt interneto svetainėje.


Slapukų politika

Kas yra slapukai?

Slapukai (ang. cookies) yra nedideli informaciniai failai, kuriuos siunčia svetainė ir kurie yra saugomi kompiuteryje arba įrenginyje, kuriuo naudodamiesi naršote svetainėje.

Kam skirti slapukai?

Slapukai mums padeda atpažinti įrenginį kitų jo prisijungimų metu ir taip pagerinti naudotojo naršymo patirtį. Be to, jie taip pat padeda analizuoti svetainės veikimą ir suprasti, kaip naudotojai naudojasi svetainėje. Naudojant slapukus surinkta informacija yra anonimiška.

Svetainėje naudojamų slapukų tipai:

Techniniai slapukai. Techniniai slapukai padeda pagerinti naudotojo naršymo patirtį. Jie užtikrina tinkamą svetainės veikimą. Mūsų svetainėje naudojami techniniai slapukai yra „kurdingopinigai.lt“ slapukų sistemos dalis.

Analitiniai slapukai. Šie slapukai mums padeda suprasti, kaip naudotojai naršo svetainėje, kad galėtume patobulinti ir pagerinti svetainės veikimą. Naudojant šiuos slapukus surinkta informacija yra anonimiška. Analitiniai slapukai, kuriuos mes naudojame šioje svetainėje, yra „Analytics“ slapukų sistemos dalis.

Slapukų blokavimas ir šalinimas

Išjungus slapukų įrašymo funkciją, tam tikros šios svetainės dalys gali tinkamai neveikti.

Naudotojai gali keisti savo nustatymus ir pašalinti slapukus savo naršyklės parinktyse. Norėdami keisti šiuos parametrus, žr. naudojamos naršyklės žinyno skirtuką.

Daugiau informacijos apie tai, kaip išjungti slapukus „Mozilla Firefox“, spustelėkite čia.

Daugiau informacijos apie tai, kaip išjungti slapukus „Google Chrome“, spustelėkite čia.

Daugiau informacijos apie tai, kaip išjungti slapukus „Edge“, spustelėkite čia.

Daugiau informacijos apie tai, kaip išjungti slapukus „Safari“, spustelėkite čia.

======================

Mes, KurDingoPinigai.lt kūrėjai, pažadame:

* Nereikalaujame IR NENORIME, kad įvestumėte asmeninę informaciją - sąskaitų numerių, kreditinių kortelių informacijos, namų adresų, sodros ar asmens kodo ir pan. Neketiname šios informacijos reikalauti ir ateityje.
* Niekam jokia forma neperduoti svetainėje sukauptų duomenų.
* Nekaupti duomenų, pagal kuriuos galima identifikuoti vieną ar kitą žmogų. Išskyrus tuos duomenis, kurie reikalingi prisijungimui - prisijungimo vardą, slaptažodį, el. pašto adresą (nebūtinas).
* Nekaupti, neperduoti ir neparduoti išvestinių duomenų rinkos tyrimams, statistikai ir kt. Kaupiama vartotojo statistika bus rodoma tik pačiam vartotojui!
* Saugoti Jūsų įvestus el. pašto adresus ir jų neatskleisti.
* Nesiųsti Jums nepageidaujamų laiškų, nebent naudositės sistemos priminimo apie įvykius ar slaptažodžio atkūrimo paslauga.
* Greitai reaguoti į pranešimus apie klaidas programoje ir grėsmę sukauptų duomenų saugumui.


Jūs, KurDingoPinigai.lt svetainės vartotojai, pasižadate:

* Savo veiksmais nekenkti ir netrukdyti svetainės, serverio ir kitų vartotojų darbui (įskaitant, bet neapsiribojant kenksmingais SQL įskiepais, PHP kodo injekcijomis, DoS atakomis, slaptažodžių parinkimo programomis ir pan.)
* Prisijungimui naudoti stiprius ne mažiau 8 simbolių slaptažodžius, kuriuos sudaro didžiosios ir mažosios raidės bei skaičiai.
* Neįvesti asmeninių duomenų nė vienoje svetainės formoje: asmens kodo, sodros kodo, sąskaitų ar mokėjimo kortelių numerių ar panašios asmenį identifikuojančios informacijos.
* Suprasdami, kad ši paslauga teikiama nemokamai, ir nėra jokių paslėptų mokesčių, nereikšti pretenzijų: dėl pačios svetainės atliktų balanso ir apskaitos skaičiavimų. Nereikšti pretenzijų dėl svetainės veiklos greičio ir funkcionalumo. Esame dėkingi už konstruktyvias pastabas ir pasiūlymus, bet kaip ir visus, mus labai riboja laikas ir pinigai kuriuos reikia skirti šiai tarnybai išlaikyti.
* Suprantate, kad serveris, kuriame talpinama tarnyba, nėra KurDingoPinigai.lt kūrėjų nuosavybė, o priklauso UAB "Interneto vizija". KurDingoPinigai.lt kūrėjai niekaip negali įtakoti ar paveikti šios kompanijos sprendimų, susijusių su duomenų perdavimu/apsauga ar nelauktu paslaugų galiojimo sustabdymu/nutraukimu.
* Suprantate, kad KurDingoPinigai buvo sukurta asmeniniems kūrėjų šeimų biudžetams tvarkyti, todėl kūrėjai neįsipareigoja šios tarnybos plėsti.

Siekdami palengvinti sistemos "Kur dingo pinigai?" naudojimą, užsiregistravusiems vartotojams siunčiame naujienlaiškius. Naujienlaiškių bet kuriuo metu galite atsisakyti. Registruodamiesi Jūs patvirtinate, kad neprieštaraujate naujienlaiškių gavimui.